Smutno-piękna historia
4.jpg

Ona na pewno patrzy zza tęczowego mostu i merda do nas ogonkiem...

Ta historia doprowadziła nas do łez ze wzruszenia. 2 tygodnie temu, otrzymaliśmy zamówienie na portret od Pana Mateusza. Wraz z zamówieniem przesłano nam zdjęcia pięknego labradora i przystąpiliśmy do pracy.

Niestety okazało się że rozdzielczość zdjęcia jest zbyt niska abyśmy mogli wykonać perfekcyjny portret. Zwróciliśmy się do właściciela aby ponownie sfotografował swojego pupila. Udzieliliśmy wskazówek jak zrobić zdjęcie, tak aby wyszło idealnie. W odpowiedzi otrzymaliśmy informację że jest to niemożliwe i ponowne zdjęcia nie mogą zostać wykonane. Dowiedzieliśmy się że Tequila (tak nazywała się suczka), niestety odeszła na zawsze, a jako że była ukochanym członkiem rodziny, jej portret miał być uwiecznieniem jej pięknego pyszczka i wesołych oczu pełnych nadziei, tak aby właściciele mogli codziennie na nią patrzeć i wspominać. Pękło nam serce...

Zdjęcie przedstawiało pyszczek ubrudzonego ziemią pieska po "pracach w ogrodzie

", kiedy patrzyła pełna entuzjazmu i szczęścia. Kochamy zwierzęta i rozumiemy jak wielki ból i pustkę pozostawia strata bliskiego czworonoga. Sami to przeżyliśmy i tym bardziej doceniliśmy pomysł Pana Mateusza. Praca na zdjęciu o niskiej rozdzielczości wymagała od nas dużo więcej czasu niż w przypadku standardowego zlecenia, ale było warto!

Portret który udało nam się stworzyć, spełnił wszelkie oczekiwania, otrzymaliśmy wiele ciepłych słów w zamian, a świadomość że nasza praca zmniejszyła czyjś ból, jest dla nas największą nagrodą. Portret Tequili zajął godne miejsce w mieszkaniu, a my otrzymaliśmy takie oto zdjęcie. Oczy są zwierciadłem duszy, a w tych oczach widzimy szczęście!

Dziękujemy że mogliśmy zrobić to dla Państwa i dla Tequili

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.