Porady
 • Czy wykonujecie portrety tyko dla psów i kotów ?
  Nie, skądże. Stworzymy portret dla każdego zwierzaka, bez względu na gatunek lub rasę. Nasi artyści są niezwykle utalentowani i mogą pracować z każdym zwierzęciem na ziemi.
 • Czy na obrazie może być więcej niż jeden zwierzak 
  Niestety nie. Niemniej w przyszłości planujemy wprowadzić portrety dla kilku zwierząt na jednym płótnie. 
 • Czy wykonujecie portrety także dla ludzi ?
  Tak, oczywiście! Ważne jest jednak, aby wysłać nam wysokiej jakości zdjęcie portretowe lub z dużym zbliżeniem na twarz :) 
 • Czy moje zdjęcie jest wystarczająco dobre ?
  Jeśli postępowałeś zgodnie z naszymi wytycznymi dotyczącymi zdjęcia, które powinieneś do nas wysłać, Twoje zdjęcie powinno być dobre. Wytyczne zamieszczamy na stronie każdego produktu oraz poniżej : 

WAŻNE! WYTYCZNE DOTYCZĄCE ZDJĘĆ:

(przykładowe poprawie wykonane zdjęcia możesz zobaczyć w zakładce "Jak to działa ?" )

 

• Zrób zdjęcie swojego zwierzaka na wysokości jego oczu.
• Zdjęcie powinno być zrobione na jednokolorowym tle. Unikaj wzorów na ścianie. Jeśli Twój pupil ma ciemne umaszczenie sfotografuj go na jasnym tle i odwrotnie, jeśli jego sierść jest jasna lepsze będzie ciemniejsze tło.
• Najlepiej jeśli zwierzę odwróci wzrok od aparatu ( dzięki temu uzyskamy naturalny, dostojny efekt )
• Postaraj się zrobić zbliżenie ( portret), abyśmy mogli zobaczyć unikalne cechy Twojego zwierzaka.
• Naturalne światło dzienne zawsze zapewnia najlepsze zdjęcia. Staraj się unikać złego oświetlenia!
• Nie przesyłaj rozmytych zdjęć !
• Upewnij się, że uszy, nie są poza kadrem.

Zdjęcie powinno mieć dużą rozdzielczość i być wysokiej jakości. Projekty zamieszczone na stronie, zostały wykonane na podstawie zdjęć zgodnych z wytycznymi. 

Sprawdzamy zdjęcia każdego nowego otrzymanego zamówienia i napiszmy do Ciebie e-mail, jeśli będziemy potrzebować innego zdjęcia. Pamiętaj jednak, że najlepiej wziąć sprawy w swoje ręce i upewnić się, że przesyłasz najlepsze, jakie masz zdjęcie.

Jeśli będziemy potrzebować od Ciebie nowego zdjęcia, może to wydłużyć czas dostawy o kilka dni.

Prosimy pamiętaj, że jeśli odmówisz dostarczenia zamiennika po tym, jak poinformujemy Cię, że oryginalne zdjęcie może nie dać wysokiej jakości obrazu, a Ty nie będziesz zadowolony z efektu, niestety nie możemy Ci zwrócić pieniędzy. Twoim obowiązkiem jest upewnić się, że dostarczyłeś nam zdjęcie zgodne z naszymi wytycznymi dotyczącymi zdjęcia. 

Twoim obowiązkiem jest dostarczenie zdjęcia wysokiej jakości. Chociaż dokonujemy przeglądu zamówień, nie jest naszym obowiązkiem ścigać cię o lepsze zdjęcie. Zdjęcia niskiej jakości nie będą skutkować projektami o wysokiej specyfikacji, które wyświetlamy na stronie. Wszystkie przykłady na naszej stronie zostały wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości zdjęć.

 • Ja wykonujecie swoje projekty ?
  Nie malujemy od zera.
  Jesteśmy studiem projektowania graficznego i używamy szeregu technik edycji zdjęć, profesjonalnego retuszowania zdjęć, a także skomplikowanych pociągnięć pędzla i procesów mieszania, aby zamienić oryginalne zdjęcie w portret zwierzaka.
 • Czy mogę zmienić swoje zamówienie ?
  Możesz zmienić swoje zamówienie przed upływem 24 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli zmienisz zamówienie po upływie 24 godzin, nie możemy zagwarantować, że możemy to zmienić.
 • Czy zobaczę zamówiony portret zanim zostanie wydrukowany ?
  Ze względu na dużą ilość zamówień nie możemy wysyłać próbki przed drukowaniem. Jednak nie powinieneś się martwić. Nasi artyści są niezwykle utalentowani i są pełnoetatowymi profesjonalistami :)
  Mamy również gwarancję wymiany, więc jeśli nie podoba ci się ta sztuka, napisz do nas e-mailem, a my naprawimy to jak najszybciej!

 • Jakie są rozmiary płótna na którym drukujecie portrety ?
  Rozmiary płótna, jakie znajdziesz w naszej ofercie to:
  20 cm x 30 cm
  Jest to świetne płótno na mały podarunek. Idealnie komponuje się z innymi obrazkami na ścianie. 
  30 cm x 45 cm 
  Świetne płótno średniej wielkości, które doskonale prezentuje się w holach wejściowych, salonach, sypialniach i oczywiście ... nad łóżkiem Twojego zwierzaka!
  40 cm x 60 cm 
  Nasz ulubiony rozmiar ! Jest naszym stałym bestsellerem wśród psich i kocich rodziców. To fantastyczny duży druk, wiec możesz zobaczyć każdy szczegół portretu z bliska. My to kochamy!

 • Czy możecie coś usunąć/dodać/zamienić na zdjęciu.
  Przepraszamy, ale nie możemy zaoferować dodania akcesoriów, dodatkowych kolorów tła lub innych elementów do wybranego stroju.
  Czasami edytujemy dodatkowo zdjęcia. Jeśli np. piesek się ślini, pojawił się efekt czerwonych oczu by dopasować go odpowiednio do portretu. Możemy też spróbować edytować inne mankamenty, jeśli nas o to poprosisz, ale nie możemy tego zagwarantować. Nie możemy dokonywać poważnych zmian, takich jak otwieranie zamkniętych ust lub dodawanie uszu. Jeśli jednak Twoje zwierzę ma na oryginalnym zdjęciu jakieś akcesorium, zawsze je dołączymy.
  To samo dotyczy obroży - usuwamy obroże do prawie wszystkich kostiumów, ale zawsze najlepiej jest abyś dostarczył zdjęcie swojego zwierzaka bez obroży itp.

 • Czy możecie dla mnie zmienić tło ? 
  W tej chwili nie możemy zmienić kolorów tła. Jeśli masz bardzo ciemne zwierzątko i obawiasz się, że nie będzie widoczne na ciemnym tle, zalecamy wybór innego kostiumu.

 • Myślałem/am, że portret ma zadrukowane obrazem ranty. Mój ma czarne, dlaczego ?
  W ponad 90% wydruków na płótnie, które wysyłamy do naszych klientów, używamy zawijania obrazu. Oznacza to, że obraz owija się wokół krawędzi płótna. Jednak w niektórych przypadkach musimy użyć tak zwanego „czarnego opakowania”. Zasadniczo oznacza to, że drukujemy pełny obraz z przodu płótna i używamy czarnego jednolitego koloru po bokach płótna. W wielkim skrócie, nie ma to większego wpływu na twój portret, więc nie martw się! Powodem, dla którego robimy to na niektórych obrazach a na innych nie, jest twoje zwierzę. Zwierzęta z dużymi, długimi, łebkami, odstającymi uszami często nie zmieściłby się na obrazie, jeśli wtedy nie użyjemy czarnego pasa na rantach obrazu biedne uszy zwierzaka owiną się wokół krawędzi płótna! 

 • Co jeśli moje zdjęcie jest czarno-białe ?
  Jeśli Twoje zdjęcie jest czarno-białe, naturalnie zmienimy kostium na czarno-biały, aby pasował do zdjęcia Twojego zwierzaka. Pamiętaj, że nie dodajemy kolorów do czarno-białych zdjęć. Jeśli dostarczasz czarno-biały obraz, pamiętaj, że nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy po otrzymaniu czarno-białego portretu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.